Privaatsuspoliitika

 

Privaatsusteate eesmärk on selgitada, milliseid Sinu isikuandmeid, millisel eesmärgil ja millistele reeglitele tuginedes me neid töötleme ning millised on Sinu õigused. Sinu isikuandmete vastutav töötleja on AAA Creative OÜ (Reg: 16086251) asukohaga Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Koskla tn 10, 10615, e-kirja aadressiga aaa@aaacreative.ee.

 1. Kui külastad veebilehte https://www.aaatv.ee/, töötleb Sinu isikuandmeid ka meie partner ja veebilehe majutaja Zone Media OÜ, kelle privaatsusteade on leitav siin: https://www.zone.ee/et/lepingud/isikuandmete-kaitse-gdpr/. Zone Media OÜ majutab ka e-postkasti help@sierra.ee.
 2. E-posti aadresse domeeniga aaacreative.ee majutab meie partner Elkdata OÜ, kelle privaatsusteade on kättesaadav siin: https://www.veebimajutus.ee/lepingud-tingimused/.
 3. Kui soovid meie veebilehe kaudu osta fännitooteid ja klikkad toodetel, liigud Sa meie veebilehelt ära neid tooteid müüvate kaupluste pidajate veebilehtedele, kes on neid külastavate isikute andmete iseseisvad vastutavad töötlejad.
 4. Kui liigud meie veebilehelt edasi meie Facebook’i või Instagram’i kontole, on Sinu isikuandmete vastutav töötleja Meta Platforms, Inc., kelle privaatsuspoliitika on kättesaadav siin: https://www.facebook.com/privacy/center/.
 5. Kui Sinust saab meie klient, siis töötleme Sinu andmeid minimaalses koguses lepingu sõlmimiseks ja täitmiseks järgmiselt:
  1. Küsime Sinu e-posti aadressi, et saata sellele link filmi vaatamiseks.
  2. Halduskeskkonnas näeme Sinu IP aadressi, meiliaadressi, mille meile andsid, makse staatust, vaatamise ajalugu.
  3. Maksmiseks suuname Sind makselahenduse pakkuja Montonio Finance UAB juurde, kelle privaatsusteade on leitav siin: https://montonio.com/et/juriidiline-teave/privaatsuspoliitika/. Sinu andmeid töötleb makse tegemisel ka Sinu arvelduskonto vastutav töötleja (nt pank), kelle privaatsustingimustega saad tutvuda tema kodulehel.
  4. Meie näeme Sinu maksega seotud andmeid, sh makse tegija nime, summat, tehingu aega, IBAN numbrit jne.
  5. Kui Sa meiega e-posti teel mistahes põhjusel kontakti võtad, töötleme kõiki andmeid, mida meile avaldad, sh nime, kontaktivõtu aega, põhjust jne
  6. Filmi vaatamisel töötleb Sinu isikuandmeid Vimeo, kelle privaatsusteavitus on kättesaadav siin: https://vimeo.com/privacy. Vimeo serverisse kogunevad meie jaoks isikustamata andmed selle kohta, mitu korda on filmi vaadatud, kas vaadati lõpuni ja millises riigis vaadati.
  7. Säilitame Sinu andmeid õigustatud huvi alusel võimalikele õigusnõuetele vastamiseks kuni 2 aastat lepingu täitmisest.
 6. Meie veebilehe kaudu on võimalik tellida uudiskiri. Selle jaoks küsime Sinu e-posti aadressi. Uudiskirja teenust pakub meie partner GetResponse, kelle privaatsusteavitus on leitav siin: https://www.getresponse.com/legal/privacy. Iga uudiskirja jaluses on link, mille kaudu saad uudiskirjast loobuda või muuta oma kontaktaadressi. Meie näeme GetResponse halduskeskkonnas uudiskirja tellijate arvu ja e-posti- aadresse.
 7. Seadus annab Sulle mitmeid isikuandmetega seotud õigusi, mille kasutamiseks palume Sul võimaldada enda isikusamasust kontrollida.
  1. Õigus oma andmetega tutvuda – Sul on õigus küsida, milliseid andmeid meil on Sinu kohta kogunenud ning kuidas me nendega ümber käime. Küsimused palume saata aadressil help@sierra.ee.
  2. Õigus andmete parandamisele – Sul on õigus nõuda ebakorrektsete või ebatäpsete isikuandmete parandamist või täpsustamist.
  3. Õigus andmete kustutamisele („õigus olla unustatud“) – Sul on õigus nõuda oma isikuandmete kustutamist. Samas ei pruugi meil sel juhul olla võimalik lepingut täita, sest lepingu täitmiseks on teatavad andmed vajalikud. Samuti on meil seadusest tulenevaid kohustusi, nt raamatupidamisdokumentide säilitamise kohustus.
  4. Õigus esitada vastuväiteid – Sul on õigus esitada enda isikuandmete töötlemise kohta vastuväiteid, eeskätt siis kui tegu on otseturundusega. Me ei kasuta automatiseeritud andmetöötlust ega tee sellel põhinevaid otsuseid.
  5. Õigus töötlemise piiramisele – Sul on õigus nõuda enda isikuandmete töötlemise piiramist (näiteks ajal kui kontrollime Sinu isikuandmete õigsust või käsitleme Sinu esitatud vastuväited). Õigus andmete ülekandmisele – Sul on õigus saada meie käest Sind puudutavaid isikuandmeid, mida meile oled esitanud struktureeritud, üldkasutatavas vormingus ning masinloetaval kujul.
  6. Õigus kaitsta oma huve - kui Sul tekib isikuandmetega seotud küsimusi, võid alati pöörduda aadressil help@sierra.ee. Kui Sa leiad, et me rikume Sinu isikuandmete töötlemisega seotud õigusi, on Sul alati õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni või kohtu poole.
 8. Me ei kasuta oma veebilehel küpsiseid.
 9. Sinu isikuandmeid me Euroopa Liidust välja ei saada.
 10. Kolmandatele isikutele, sh ametiasutustele, edastame Sinu isikuandmeid ainult siis kui neil on seadusest tulenev õigus neid saada.
 11. Kasutame asjakohaseid tehnilisi ja korralduslikke meetmeid, et Sinu isikuandmete töötlemine oleks turvaline ja andmed kaitstud.