Kasutustingimused

 

Käesolevate kasutustingimustega (edaspidi „tingimused“) määratakse kindlaks reeglid, mille alusel AAA TV teeb veebilehel https://www.aaatv.ee/ kättesaadavaks digitaalse sisu (filmi).

1. Tingimuste kehtivus

 1. Käesolevad kasutustingimused kehtivad alates 01.11.2023.
 2. AAA TV jätab endale õiguse tingimusi muuta.
 3. Kehtivad tingimused on avaldatud AAA TV veebilehel.

2. Teenusepakkuja

 1. AAA TV-d opereerib AAA CREATIVE OÜ (registrikood 16086251) asukohaga Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Koskla tn 10, 10615 e-kirja aadressiga aaa@aaacreative.ee.
 2. Filmi edastamine toimub videojagamise keskkonna vahendusel, mida opereerib Vimeo.com, Inc.

3. Teenuse kättesaadavus

 1. AAA TV on kättesaadav kogu maailmas.
 2. AAA TV võib siiski piirata filmi levitamist mis tahes riigis või piirkonnas, kus kehtivad rangemad nõuded selle suhtes, millist sisu loetakse solvavaks, ebaseaduslikuks ja/või õigusi rikkuvaks, ja kus sellise sisu levitamine rikuks õigus- või kultuurilisi norme, samuti piirkondades ja riikides, kus videojagamise keskkond Vimeo on blokeeritud. Eeltoodud juhul piiratakse filmi kättesaadavust geosihtimise, IP-blokeerimise ja/või muude sarnaste blokeerimissüsteemide abil.

4. AAA TV teenuste kasutamine

 1. Võid kasutada AAA TV teenuseid:
  1. kui oled täisealine (see sõltub Sinu elukohast) füüsiline isik;
  2. kui oled vähemalt 13-aastane, kuid siiski alaealine (see sõltub elukohast), siis võid teenuseid kasutada oma vanema või eestkostja loal.
 2. Osa pakutavast sisust võib olla alaealisele sobimatu, seetõttu on filmil vanusepiirang, millest palume Sul kinni pidada.
 3. Kui vanem või eestkostja annab alaealisele või nooremale kui filmi vaatamiseks sobivast east nooremale isikule võimaluse filmi vaadata, vastutab vanem või eestkostja.

5. Tehnilised nõuded AAA TV teenuste kasutamiseks

 1. Kontrolli süsteemi- ja ühenduse nõudeid enne AAA TV mis tahes teenuste ostmist. AAA TV teenuste kasutamiseks on vaja vähemalt 2 Mbit/s allalaadimiskiirusega internetiühendus ja teie süsteemid peavad vastama järgmistele minimaalsetele tehnilistele nõuetele:
  1. operatsioonisüsteem: Windows 7 või ios 10, kui kasutate arvutit; Android 6.0 või ios 10, kui kasutate tahvelarvutit või nutitelefoni; või viidatud operatsioonisüsteemide hilisemaid versioonid;
  2. soovitatav veebilehitseja: Google Chrome 35, Firefox 28, Safari 6, Internet Explorer 10.
 2. AAA TV tagab ühilduvuse eeltoodud veebilehitsejate hilisemate versioonidega.

6. Tellimine ja tasumine

 1. Tellitav film on mõeldud vaatamiseks üksnes isiklikel ja/või mitteärilistel eesmärkidel.
 2. Filmi tellimisega kinnitad, et oled käesolevate tingimustega tutvunud ja nendega nõus.
 3. Filmi vaatamise hind sisaldab kohalduvaid makse. Hind ei sisalda Sinu poolt filmi vaatamiseks kasutatava internetiteenuse maksumust.
 4. AAA TV võib hinda igal ajal ilma ette teatamata muuta. Tellimuse hind arvutatakse tellimuse hetkel kehtiva hinna alusel.
 5. Esitatud tellimuse eest tasumine toimub internetipõhiselt, kasutades ühte alljärgnevatest makseviisidest:
  1. Eesti pangalink (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Citadele, Revolut);
  2. Läti pangalink (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Revolut);
  3. Leedu pangalink (Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių Bankas, MEDICINOS BANKAS, Citadele, Revolut);
  4. Soome pangalink ( OP Corporate Bank, Nordea, Danske Bank, Säästöpankki, POP Pankki, Oma Säästöpankki, S-Pankkin, Alandsbanken, Handelsbanken, Revolut)
  5. krediitkaart (Visa, MasterCard, Maestro);
  6. Maksmine toimub makseteenuse pakkuja turvalises keskkonnas väljaspool AAA TV platvormi.

7. Tellimuse täitmine

 1. Pärast tellimuse eest maksmist suuname Sind tagasi AAA TV veebilehele https://AAATV.ee/.
 2. Valitud film on Sinu jaoks AAA TV-s kättesaadav pärast tellimuse eest tasumist ja seadme ekraanile tellimuse kinnituse saabumist.
 3. Filmi vaatamiseks avaneb link, mille kaudu saab ostetud sisu vaadata 3 erinevalt IP aadressilt 12 tunni vältel piiramatu arv kordi.
 4. AAA TV saadab viivitamatult lingi filmi vaatamiseks ka Sinu poolt antud e-posti aadressile.

8. Lepingu sõlmimine ja taganemisõigus

 1. AAA TV ja Sinu vaheline leping loetakse sõlmituks alates tellimuse eest maksmisest.
 2. AAA TV ei säilita eraldi Sinuga sõlmitud lepingu teksti, kuid Sul on võimalik tellimuse kinnitus ja tellimise ajal kehtivad tingimused alla laadida ning enda seadmesse salvestada.
 3. Tellimuse eest maksmisega annad AAA TV-le nõusoleku alustada lepingu täitmist enne taganemistähtaja lõppu ja kinnitad, et on teadlik, et kaotad seeläbi lepingust taganemise õiguse.
 4. Kui otsustad järgneva 12 tunni jooksul filmi mitte vaadata, ei anna see õigust mis tahes nõuete (nt tasu tagastamise nõue, voogedastuse ajavahemiku pikendamise nõue, jne) esitamiseks.
 5. AAA TV on sisu kliendile üleandmise kohustuse täitnud punktis 7.4 nimetatud lingi kaudu sisule juurdepääsu andmisega.

9. Vastutus

 1. AAA TV ei saa tagada, et voogedastus on kiire ja tõrgeteta, kuna see sõltub Sinu seadmest, asukohast, internetiühendusest ning Vimeo kasutamise võimalusest ja Vimeo poolt teenuste osutamisest. AAA TV ei vastuta voogedastuse katkemise või muu häire eest, kui see on tingitud Sinust sõltuvatest asjaoludest, sh asukohast, internetiühendusest või kasutatavast seadmest.
 2. Juhul, kui Sinu asukohas on Vimeo saadaval, AAA TV teenuste kasutamise süsteeminõuded on täidetud ja oled teenuse ostnud (ja seda saab tõendada), kuid voogedastust ei toimu, siis võta viivitamatult, st filmi suhtes kehtiva vaatamise perioodi jooksul AAA TV-ga ühendust e-posti teel aaa@aaacreative.ee. AAA TV annab endast parima eduka voogedastuse võimaldamiseks.
 3. Juhul, kui on tõendatud, et katkestus või muu piirang oli tingitud AAA TV-st, siis tagastatakse Sulle filmi, mida Sa ei saanud vaadata, eest makstud tasu. Tagasimakse tehakse 14 päeva jooksul pärast seda, kui on tuvastatud, et voogedastuse katkestus või muu piirang oli tingitud AAA TV-st.
 4. AAA TV teenuseid pakutakse „nii-nagu-on“ („as is and as available“) põhimõttel. See tähendab, et AAA TV ei anna mis tahes kinnitusi:
  1. AAA TV teenuste lubatavuse kohta Sinu asukohas;
  2. selle kohta, et AAA TV teenused on katkematud ja ilma vigadeta;
  3. AAA TV teenuste Sinu vajadustele ja ootustele vastavuse kohta;
  4. AAA TV poolt sisu voogedastamise või mis tahes konkreetse lahenduse toetamise jätkamise kohta; ega
  5. väljaspool AAA TV-d olevate veebilehtede ja ressursside kohta, isegi siis, kui need on AAA TV-ga seotud.
 5. AAA TV püüab oma parimatest teadmistest lähtuvalt hoida sisu ja teenused vabad viirustest, ussidest, troojalastest ja muust pahavarast.
 6. Sa kasutad AAA TV teenuseid omal riisikol ja vastutad täielikult oma tegevuse eest AAA TV teenuste kasutamisel. AAA TV ei vastuta selle eest, kui kolmas isik ostab teenuseid, kasutades Sinu panga- või krediitkaardi andmeid.
 7. AAA TV võib igal ajal takistada Sul teenuste kasutamist, kui Sa:
  1. ei järgi käesolevaid tingimusi või rikud AAA TV või kolmanda isiku õigusi;
  2. kuritarvitad teenuseid, nt kasutades roboteid, “ämblikke”, “kraapijaid”, “offline lugejaid” või muud sarnast pahavara või võimalusi;
  3. kasutad AAA TV teenuseid viisil, mis kahjustab AAA TV head mainet või äritegevust.
 8. Juhul, kui Sul on AAA TV teenuse osas pretensioon, siis esita see viivitamatult e- posti teel aadressile aaa@aaacreative.ee. AAA TV vastab esimesel võimalusel hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

10. Intellektuaalomandi õigused

 1. AAA TV sisu (tekstid, pildid, graafika, fotod, muusika, animatsioon jne) ning nendega seotud kujundused, disainid jne, on kaitstud intellektuaalse omandi õigust käsitlevate siseriiklike ja rahvusvaheliste normidega.
 2. AAA TV-s tellimuse esitamisel ja teenuse eest edukal tasumisel saad Sa ainult piiratud ja mitte-eksklusiivse loa (litsentsi) teenustele juurdepääsuks ning teenuste kasutamiseks isiklikel mitteärilistel eesmärkidel, st ainult ostetud filmi isiklikuks vaatamiseks. See litsents on antud Sulle isiklikult ja seda litsentsi ei tohi kellelegi teisele üle anda.
 3. Sinu õigus AAA TV teenuste kasutamiseks ei anna Sulle mis tahes õigusi ega nõudeid intellektuaalse omandi suhtes. Eelkõige ei tohi Sa filmi ei osaliselt ega tervikuna salvestada, avalikult edastada ega esitada, kopeerida, paljundada, tõlkida, teha sellest väljavõtteid, muuta ja/või luua elemente, mis sarnanevad olulisel määral teenuse kasvõi mõne osaga, ega kasutada mis tahes muud õigust, mida ei ole Sulle käesolevate tingimustega selgesõnaliselt antud. AAA TV-s avaldatud mis tahes sisu või selle mis tahes osa (eelkõige kaubamärkide, ärinimede, piltide, heli, graafika) nii osaline kui tervikuna ja mis tahes eesmärgil või viisil reprodutseerimine, muutmine ja/või kasutamine ilma AAA TVeelneva kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

11. Isikuandmete töötlemine ja küpsiste kasutamine

AAA TV töötleb Sinu isikuandmeid kooskõlas EL isikuandmete kaitse üldmääruse ja teiste kohalduvate õigusaktidega. AAA TV privaatsusteade on kättesaadav siin: [Privaatsuspoliitika]

12. Kohaldatav õigus ja vaidluste lahendamine

 1. Tingimustest ja teenuste kasutamisest tulenevatele suhetele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust.
 2. Kõik tingimuste täitmisest ja AAA TV teenuste kasutamisest tulenevad vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Läbirääkimiste ebaõnnestumisel lahendatakse vaidlused Eesti Vabariigi õigusaktidega kehtestatud korras.
 3. Tarbija võib esitada vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks kaebuse Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti juures tegutsevale tarbijavaidluste komisjonile (https://ttja.ee/tarbijavaidluste-komisjon) või kasutada Euroopa Liidu vaidluste veebipõhise lahendamise protseduuri (https://consumer.ee/).